Kalkulator frankowicza

Analiza umowy kredytowej w CHF jest zawsze bezpłatna!

Kalkulator frankowy. Przelicz już dziś swój kredyt w CHF.

Jeśli masz kredyt we frankach, sprawdź, ile pieniędzy możesz odzyskać i skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora frankowicza. Dzięki naszej pomocy unieważnisz umowę kredytową lub przewalutujesz korzystnie kredyt frankowy na złotówkowy, dowiesz się również czy ugoda z bankiem będzie dla Ciebie bardziej korzystna. Dane jakie uzyskasz są szacunkowe, oparte o podstawowe wartości z formularza. W celu szczegółowej analizy oraz precyzyjnego wyliczenia roszczeń prosimy o przesłanie umowy na adres: kontakt@wygrywamyzbankami.pl.

  I ETAP - DANE Z UMOWY

  1. Podaj nazwę banku w którym zaciągnięto kredyt. Zwróć uwagę na następstwo prawne i informację podane w nawiasach. Bank, w którym zawierano kredyt może mieć obecnie innego następcę prawnego, a co za tym idzie inną nazwę.

  2. Podaj informację o miesiącu oraz roku zaciągnięcia kredytu. Jest to niezwykle istotne z uwagi na potrzebę określenia kursu CHF z jakim uruchomiono kredyt. Jeżeli jest znana, podaj dokładną datę uruchomienia kredytu.

  3. Wybierz walutę oraz kwotę kredytu, która znajdowała się na umowie z bankiem. W zależności od rodzaju waluty Twój kredyt może być kredytem indeksowanym bądź denominowanym.

  4. Podaj okres kredytowania (w latach). Czy kredyt został już spłacony w całości? Jeżeli tak, podaj datę spłaty - jeżeli jest Ci znana. W takim samym przypadku możesz wprowadzić także marżę na umowie w dniu uruchomienia.
  II ETAP - WYNIK KOŃCOWY