Kancelaria Wrocław

Zespół profesjonalnych ekspertów od kredytów we frankach jest do Państwa dyspozycji

Kredyty frankowe kancelaria

Szanowni Państwo,

Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej dotyczącej szeroko rozumianej bankowości. Głównym obszarem naszych działań jest obsługa Klientów, którzy zaciągnęli swój kredyt we frankach szwajcarskich i to właśnie pozwala nam, na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy ambitnym zespołem z Wrocławia który zawsze współpracuje ze sobą na wielu płaszczyznach, aby skutecznie rozwiązywać problemy Klientów. Wiedza oraz doświadczenie jakie nabyliśmy przez lata odgrywają kluczową rolę w naszej działalności.  Stacjonujemy we Wrocławiu natomiast zakres działań naszej kancelarii, to obszar całego kraju. Nie ma znaczenia z jakiej części Polski są nasi Klienci, gdyż zawsze rzetelnie bronimy ich interesów przed sądami. Jesteśmy gotowi podjąć się reprezentowania Państwa, proponując najlepsze kierunki działań, jakie może podjąć kancelaria w sprawie kredytów frankowych. Zdecydowanie zachęcamy do współpracy z naszą kancelarią od kredytów frankowych, gdzie możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie i daleko idącą pomoc.
Mateusz Płudowski
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu.
Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi sporów konsumentów z instytucjami finansowymi. Od wielu lat odpowiedzialny jest za bezpośredni kontakt z klientami kancelarii. Ekspert w licznych publikacjach prasowych oraz audycjach radiowych dotyczących zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku wierzytelności oraz sporów konsumenckich. Od kilku lat specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego.

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/ugoda-frankowa-z-bankiem-to-sie-nie-oplaca/n2dql8x

https://kppp.pl/pl/frankowiczu-nie-zwlekaj-z-pozwem-artykul-kancelarii-w-tygodniku-polityka-z-dnia-22092021-r-197

https://www.youtube.com/watch?v=A4ZPw6XlhHg

Aleksandra Płudowska
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu.
Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanych wrocławskich kancelariach. Posiada długoletnią praktykę w prowadzeniu sporów sądowych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w szczególności w sporach z bankami, firmami windykacyjnymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi.
Pozyskaną wiedzę i zdobyte doświadczenie umiejętnie przekłada na opracowywanie strategii procesowych wysoce zwiększających szansę na pozytywne zakończenie sprawy.

Mateusz Malaka
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.
Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
W swojej ponad 10-letniej karierze zawodowej zdobywał doświadczenie jako radca prawny w największych polskich firmach windykacyjnych, reprezentując w sporach sądowych fundusze sekurytyzacyjne oraz banki.
Obecnie specjalizuje się zagadnieniach związanych z tematyką abuzywności klauzul umownych w kredytach walutowych indeksowanych lub denominowanych do franka szwajcarskiego. Reprezentuje klientów kancelarii w sprawach toczących się przed sądami na terenie całego kraju.
W ramach poszerzania wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i finansów w 2018 roku złożył z pozytywnym wynikiem egzamin na doradcę restrukturyzacyjnego.