O nas

Zespół profesjonalnych ekspertów jest do Państwa dyspozycji

Pomoc Frankowiczom

Szanowni Państwo,

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej dotyczącej szeroko rozumianej bankowości.
Głównym obszarem naszych działań jest obsługa Klientów, którzy zaciągnęli swój kredyt we frankach szwajcarskich i to właśnie pozwala nam, na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy zespołem ambitnym, który zawsze współpracuje ze sobą na wielu płaszczyznach, aby skutecznie rozwiązywać problemy Klientów.
Wiedza oraz doświadczenie jakie nabyliśmy przez lata odgrywają kluczową rolę w naszej działalności.  Zakres działań naszej kancelarii, to obszar całego kraju.
Nie ma znaczenia z jakiej części Polski są nasi Klienci, gdyż zawsze rzetelnie bronimy ich interesów przed sądami. Jesteśmy gotowi podjąć się reprezentowania Państwa, proponując najlepsze  kierunki działań, jakie można podjąć w Waszej sprawie.
Zdecydowanie zachęcamy do współpracy z naszą firmą, gdzie możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie i daleko idącą pomoc.
5996f4ba79c37 scaled unieważnienie umowy kredytowej we frankach
Mateusz Płudowski
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu.
Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi sporów konsumentów z instytucjami finansowymi. Od wielu lat odpowiedzialny jest za bezpośredni kontakt z klientami kancelarii. Ekspert w licznych publikacjach prasowych oraz audycjach radiowych dotyczących zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku wierzytelności oraz sporów konsumenckich. Od kilku lat specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego.

Artykuł w POLITYKA
Audycja w TOKFM

5996f1b473664 scaled unieważnienie umowy kredytowej we frankach
Aleksandra Płudowska
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu.
Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanych wrocławskich kancelariach. Posiada długoletnią praktykę w prowadzeniu sporów sądowych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w szczególności w sporach z bankami, firmami windykacyjnymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi.
Pozyskaną wiedzę i zdobyte doświadczenie umiejętnie przekłada na opracowywanie strategii procesowych wysoce zwiększających szansę na pozytywne zakończenie sprawy.

5f4e3aed21184 unieważnienie umowy kredytowej we frankach
Mateusz Malaka
Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.
Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
W swojej ponad 10-letniej karierze zawodowej zdobywał doświadczenie jako radca prawny w największych polskich firmach windykacyjnych, reprezentując w sporach sądowych fundusze sekurytyzacyjne oraz banki.
Obecnie specjalizuje się zagadnieniach związanych z tematyką abuzywności klauzul umownych w kredytach walutowych indeksowanych lub denominowanych do franka szwajcarskiego. Reprezentuje klientów kancelarii w sprawach toczących się przed sądami na terenie całego kraju.
W ramach poszerzania wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i finansów w 2018 roku złożył z pozytywnym wynikiem egzamin na doradcę restrukturyzacyjnego.